Call Us +40 723614252 +40 735785612
or text us to office@zimber.bg

Welcome to the world of tools!

La efectuarea unor cumpărături în valoare de peste 200 euro si pana in 10 kg, costul livrarii este suportat de catre noi. In cazul in care comanda depaseste 10 kg, costul livrarii este suportat de catre client indiferent de valoarea totala a produselor.

Promotii

Trusa cale distributie TOYOTA , MITSUBISHI, ZR-36ETTS161- ZIMBER TOOLS

Fiţi primul(a) să analizaţi acest produs

Trusa cale distributie TOYOTA , MITSUBISHI, ZR-36ETTS161- ZIMBER TOOLS.


DESCRIPTION.
Master Engine Timing Tool Kit.
Comprehensive Set For Many Japenese Engines.
Suitable For,
Toyota, Mitsubishi, Lexus, Hyudai Plus Many other Models
Lexus GS, IS, LS, RX & SC
Land Cruiser, Pirus, Auirs, Celica, Camry,
Hi-Lux, Hiace, Corrolla , Yaris,
Avensis RAV4 MR2
Shogun, Pajero, Montero, Outlander
Colt, Galant, Lancer, Spacewagon
Volvo S40, V40.


Availability: În inventar

Preţ obişnuit: 249,80 €

Special Price 169,80 €

SKU No: ZR-36ETTS161

Preţ obişnuit: 249,80 €

Special Price 169,80 €

COMANDA FARA INREGISTRARE

Introduceti numele si numarul de telefon si va vom contacta intr-o zi lucrătoare.

ZIMBER-TOOLS

Descrierea produsului

Detalii

Trusa cale distributie TOYOTA , MITSUBISHI, ZR-36ETTS161- ZIMBER TOOLS.

Master Engine Timing Tool Set for Toyota and Mitsubishi models
specifically compiled to give a comprehensive range of engine timing locking tools for Cam belts, chains and gears.
Suitable for Toyota & Mitsubishi engines
Tool kit includes a large number of crankshaft pulley tools for use on a wide range of Toyota vehicles.
Time Saving
Blow mould case for storage
Layout Description OEM Ref
A-Crankshaft Pulley Holding Tool MD 990767.
B-Universal Handle 09330-0021.
C-Crankshaft Pulley Holding Tool 09278-54012.
D-Crankshaft Pulley Puller 09223-15030.
E-Crankshaft Pulley Puller 09213-54015.
F-Crankshaft Pulley Puller 09213-14010.
G-Camshaft Sprocket Puller 09951-05010.
H-Threaded Screws M8 x 65mm 2pc.
I-Threaded Screws M8 x 116mm 2pc.
J-Threaded Screws M8 x 106mm 2pc.
K-Threaded Screws M8 x 88mm 2pc.
L-Threaded Screws M6 x 80mm 2pc.
M-Threaded Screws M8 x 55mm 2pc.
N-M6 x 100mm 2pc 09954-05061.
O-M6 x 30mm 2pc 09954-05051.
P-Connector 09957-04010.
Q-M10 x 1.25 Adaptor 2pc 09955-05010.
R-M10 x 1.5 Adaptor 2pc 09955-05020.
S-M12 x 1.25 Adaptor 2pc 09955-05030.
T-M12 x 1.5 Adaptor 2pc 09955-05040.
U-M8 x 75mm 2pc 09954-05070.
V-M8 x 50mm 2pc 09954-05021.
W-M8 x 150mm 2pc 09954-05041.
X M5 x 100mm 2pc 09954-05011.
Y-M8 x 100mm 2pc 09954-05031.
Z-M8 x 225mm 2pc 09954-05080.
AA-Pressure bolt 100 for Item G 09953-05010.
AB-Pressure bolt 150 for Item G 09953-05020.
AC-Legs for Item G 09952-05010.
AD-Tensioner Wrench MD998738.
AE-Tensioning Pulley Holding Tool MD998767

Informaţii adiţionale

Informaţii adiţionale

SKU No ZR-36ETTS161
Manufacturer ZIMBER-TOOLS

Analize

Scrieţi analiza Dvs. proprie

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Etichetele produsului

Etichetele produsului

Alte persoane au marcat acest produs cu aceste etichete:

Folosiţi spaţii pentru a separa etichetele. Folosiţi punctuaţii unice ca (') pentru fraze.

Poate veţi fi de asemenea interesat(ă) în următorul(ele) produs(e)

Powered by DigiNET